Vse dobro vsem

Vzela sem si pravico do svobode govora.

KONKURS W RAMACH VII MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU POEZJI EROTYCZNEJ »MUZY, O MUZACH, Z MUZAMI«

Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do współpracy.  

Już po raz siódmy organizuję Festiwal poezji erotycznej, który w minionych latach zyskał prestiż i sławę również poza granicami naszego kraju. Coraz więcej zagranicznych poetów zgłasza się do konkursów. Ja oczywiście nie znam tych poetów, dlatego w tym roku postanowiłam poprosić znawców poezji z najróżniejszych regionów i krajów, by ci rozesłali informacje o moim konkursie swoim szanownym kolegom, a następnie zorganizowali Wieczór literacki z poezją erotyczną i wybrali trzech poetów, których utwory znajdą się w planowanym zbiorze poezji, oraz dwóch, którzy wezmą udział w części konkursowej i powalczą o tytuł Muzy lub Apollina 2019. Państwa, jako organizatorów, serdecznie zapraszam na VII Międzynarodowy festiwal poezji erotycznej w charakterze gościa, jak również zachęcam do przesłania własnych utworów.  

Selekcja musi się zakończyć do 15 czerwca, kiedy to powinni Państwo przesłać mi wiersze do tłumaczenia. Sam festiwal odbędzie się w Mariborze w dniach 28‒30 czerwca i będzie wydarzeniem towarzyszącym w trakcie jednego z najlepszych festiwali w Europie – Festiwalu Lent.

Już cieszę się na nasze spotkanie.

KONKURS W RAMACH VII MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU POEZJI EROTYCZNEJ »MUZY, O MUZACH, Z MUZAMI«

Wydawnictwo MAUS ogłasza konkurs na najlepszy oryginalny niepublikowany wiersz EROTYCZNY, w którym, wysyłając po jednym wierszu w języku słoweńskim, nie dłuższym niż 60 wersów, mogą wziąć udział pełnoletni autorzy.

Sześcioosobowe jury, złożone ze znawców poezji erotycznej, wybierze najbardziej przekonujących autorów, którzy znajdą się w programie Festiwalu poezji erotycznej, podczas którego nagrodzona zostanie także najlepsza interpretacja.  

Wydany zostanie również okolicznościowy zbiór wierszy uczestników, w którym opublikowane będą wiersze najoryginalniejszych Muz lub Apollinów.  

Komisja wybierze MUZĘ/APOLLINA VII Festiwalu erotycznego 2019, która/y otrzyma praktyczny prezent, książkę i nagrodę pieniężną.  

Wiersz o tematyce erotycznej należy przesłać na adres: Založba MAUS, Kacova ul. 1, 2000 Maribor, Słowenia, z dopiskiem »MUZE, PRI MUZAH, Z MUZAMI«, najpóźniej  do 1 maja 2019 r.

Wiersze należy podpisać tylko kodem, zaś w oddzielnej kopercie, oznaczonej tym samym kodem, należy umieścić kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, adresem korespondencyjnym, adresem e-mail i numerem telefonu.   

Komisja ogłosi nazwiska wybranych autorów do 15 czerwca 2019 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres natasa.svikart@gmail.com lub dzwoniąc pod numer: +386 70 635 95.

Next Post

Previous Post

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

© 2019 Vse dobro vsem

%d bloggers like this: